dnes je 28.11.2021

Input:

Zdravotnická zařízení představí na veletrhu v Olomouci nabídku zaměstnání

20.10.2021, Zdroj: ČTK

Olomouc 15. října

Na druhý ročník veletrhu pracovních příležitostí ve zdravotnictví přijedou ve středu 10. listopadu do Olomouce zástupci čtyř desítek zdravotnických zařízení v Česku a na Slovensku, která dohromady reprezentují více než 80 nemocnic. Připraven je doprovodný program, beseda se zaměstnavateli i veletržní tombola, řekl dnes ČTK hlavní organizátor veletrhu Ondřej Česák.

"Návštěvníci z řad studentů medicíny, bakalářských i magisterských nelékařských studijních programů nebo zdravotnických vyšších odborných škol a středních škol budou mít možnost udělat si přehled o současné situaci na zdravotnickém trhu práce, zorientovat se ve stovkách nabídek a navázat kontakty s budoucími zaměstnavateli," uvedl Česák.

Zaměstnavatelé budou na veletrhu zodpovídat otázky uchazečů, a to nejen o platu, ale například také o pracovních benefitech, velikosti pracovního úvazku či nemocničním kolektivu. "V případě lékařů jde i o podmínky specializačního vzdělávání a míra dohledu na pracovišti," podotkl Česák. Na loňský ročník, který byl v Olomouci uspořádán těsně před pandemií koronaviru, se podle Česáka přijelo prezentovat více než tři desítky nemocnic a zdravotnických

Nahrávám...
Nahrávám...